Fidalgo Country Inn

Vind het beste hotel in Anacortes voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur
Vergelijk aanbiedingen voor Fidalgo Country Inn op honderden sites, allemaal op één plek
Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen
Kamers en prijzen vergelijken
Wat feiten op een rij
Inchecken vanaf | 15:00 |
---|---|
Uitchecken vóór | 11:00 |
Ontbijt | Ontbijt niet beschikbaar |
Huisdieren | Huisdieren welkom tegen een toeslag |
Kinderen | Kinderen zijn welkom in dit hotel |
Voorzieningen
Meer over Fidalgo Country Inn

Fidalgo Country Inn
Dit hotel ligt in Anacortes, de thuisbasis van beroemde tulpenvelden, en beschikt over een buitenzwembad en een hot tub. Alle kamers zijn voorzien van gratis WiFi. Deception Pass ligt op 8 km afstand.
Beoordelingen en reviews
Reviews van reizigers
Opmerking: 21 jul. 2017
Verblijfdata: jul. 2017
Mooie plek, maar wat lawaai van de weg
Het had geïnstalleerd de gebogen douche bars maar de curve deel geconfronteerd binnenwaarts plaats van uit.
Goede wifi. Continentaal ontbijt hadden wafels, hardgekookte eieren, ontbijtgranen, fruit & yoghurt, brood, muffins, bagels en broodjes.
Kon lopen naar land restaurant naast de deur.
Mooie kamer, comfortabel bed en kussens maar hoorde het lawaai van de weg.
Opmerking: 21 jul. 2017
Verblijfdata: jul. 2017
Niet gonna krijgen gastvrijheid awards
Opmerking: 16 jul. 2017
Verblijfdata: jul. 2017
Eerlijk behoeften werknemers
Opmerking: 10 jul. 2017
Verblijfdata: jul. 2017
Pas op Sneaky geheime kosten
Dingen begon slecht wanneer de prijs recapituleren gegeven bij check - in was anders dan de afdruk ik had van Expedia. Er was een $ 2 . 50 "credit card" toegevoegd aan de factuur, prijsgegeven in vorige mededeling met het hotel, niet gevonden op de website, en prijsgegeven door Expedia op het moment van boeking. Dit was de eerste keer dat ik tegenkwam deze belachelijke kosten van een hotel - mensen over de hele wereld verwachten om gebruik creditcards voor hotelovernachtingen! Te weigeren de kosten, we moesten gebruiken onze pinpas; zeer vervelend omdat we zullen niet elke verdienen reizen punten of airmiles van de pinpas. Reizigers die niet uitvoeren geweerproppen van contanten of hebben een heleboel extra geld in hun betaalrekening saldi kon zich gedwongen om de vergoeding betalen. Toegegeven, $ 2 . 50 is niet een enorme hoeveelheid geld, maar het feit dat het een heimelijk verborgen extra is onvergeeflijk.
De kamer zelf was groot, met betrouwbare gratis wifi en de gebruikelijke magnetron, mini - koelkast en mooie flatscreen televisie. De badkamer was echter krap, met ongeveer 2,5 cm speling tussen de deur en de wc-bril. Het ziet eruit als meeldauw is het starten van de badkamer muur.
We waren verdwenen uit ongeveer 9 : 30:00 tot 18:00 uur op zaterdag, de terugkeer naar een kamer die niet schoongemaakt of opgemaakt. Er was geen tag te hangen op de deur naar aanvraag schoonmaakservice, dus zijn we ervan uitgegaan dat het zou gebeuren automatisch.
Het zwembad en bubbelbad waren mooi, en het personeel bij de receptie personen waren beleefd, maar over het algemeen een teleurstellend verblijf.
Opmerking: 28 jun. 2017
Verblijfdata: jun. 2017
Voor ons werkte
Zeer goede locatie
7645 State Rte 20, Anacortes, WA 98221, Verenigde Staten|1,72 km vanaf Whistle Lake
Inchecken en uitchecken
Inchecken vanaf:
15:00
Uitchecken vóór:
11:00
Goed om te weten
Kinderen zijn welkom in dit hotel
Huisdieren welkom tegen een toeslag
Ontbijt niet beschikbaar
Please note that the following items may incur fees charged on site, you may contact the hotel for the specific amount according to your needs: Crib (infant bed), Rollaway bed Only bookings from non-local guests are accepted; guests whose residence is within 10 mi (16.0934 km) of the property will not be allowed to check in
Guests must provide own credit card which matches name of reservation when checking in. The hotel will pre-authorize your card and the pre-authorization will be released if there are no extra charges or damage to the room when checking out. Some hotels and room types have special policies, please check with the hotel for more information.-